Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Search
pl: Szukaj

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: comments
pl: komentarzy

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Red
pl: Czerwony

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: comment
pl: komentarz

en: Color settings
pl: Ustawienia kolorów

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Font style
pl: Styl czcionki
