Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Search
fa: جستجو

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: comments
fa: نظر‌یات

en: Red
fa: قرمز

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: comment
fa: نظر

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Grey
fa: خاکستری

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Font style
fa: استایل فونت
