Mystique Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Search
ps: لټون

en: Footer
ps: پښۍ

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
