Mystique Theme (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Search
af: Soek

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: comments
af: kommentaar

en: Sidebar
af: Systaaf

en: comment
af: kommentaar

en: Blue
af: Blou

en: Main menu
af: Hoofkieslys
