Mystique Theme (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: comments
ar: تعليقات

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: comment
ar: تعليق

en: Blue
ar: أزرق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية
