Mystique Theme (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ
