Mystique Theme (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Search
da: Søg

en: Posted by
da: Oprettet af

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: comments
da: kommentarer

en: Red
da: Rød

en: Top right
da: Øverst til højre

en: comment
da: kommentar

en: Color settings
da: Farveindstillinger

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Grey
da: Grå

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main menu
da: Hovedmenu
