Mystique Theme (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Posted by
el: Δημοσιεύτηκε από

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: comments
el: σχόλια

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: comment
el: σχόλιο

en: Blue
el: Μπλε

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού
