Mystique Theme (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Search
fr: Rechercher

en: Posted by
fr: Posté par

en: Footer
fr: Pied de page

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: comments
fr: commentaires

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Red
fr: Rouge

en: Top right
fr: Haut droit

en: comment
fr: commentaire

en: Color settings
fr: Réglages de la couleur

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Grey
fr: Gris

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: No comments
fr: Aucun commentaire

en: Font Settings
fr: Réglages de Police

en: Main menu
fr: Menu principal
