Mystique Theme (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Search
gl: Buscar

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: comments
gl: comentarios

en: Red
gl: Vermello

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: comment
gl: comentario

en: Color settings
gl: Axustes de cor e imaxe

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: No comments
gl: Non hai comentarios

en: Main menu
gl: Menú principal
