Mystique Theme (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Search
hi: खोज

en: Footer
hi: पादलेख

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: comment
hi: कमेन्ट

en: Blue
hi: नीला

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू
