Mystique Theme (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Search
hu: Keresés

en: Posted by
hu: Beküldte:

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: comments
hu: hozzászólások

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Red
hu: Vörös

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: comment
hu: hozzászólás

en: Color settings
hu: Színbeállítások

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Grey
hu: Szürke

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: No comments
hu: Nincsenek hozzászólások

en: Page Width
hu: Oldalszélesség

en: Font Settings
hu: Betűtípus beállítások

en: Main menu
hu: Főmenü
