Mystique Theme (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Search
jv: Goléki

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main menu
jv: Menu utama
