Mystique Theme (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Search
ka: ძიება

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: comments
ka: კომენტარები

en: Blue
ka: ლური
