Mystique Theme (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Search
lv: Meklēt

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: comments
lv: komentāri

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Red
lv: Sarkans

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: comment
lv: komentārs

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne
