Mystique Theme (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Search
pt: Buscar

en: Posted by
pt: Enviado por

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Comentar

en: comments
pt: comentários

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Red
pt: Vermelho

en: Top right
pt: Direita em cima

en: comment
pt: comentar

en: Color settings
pt: Configurações de cor

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Main menu
pt: Menu principal
