Mystique Theme (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Search
ro: Căutare

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: comments
ro: comentarii

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Red
ro: Roșu

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: comment
ro: comentariu

en: Blue
ro: Albastru

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal
