Mystique Theme (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Search
ru: Поиск

en: Posted by
ru: Добавлено

en: Footer
ru: Подвал

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: comments
ru: комментарии

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Red
ru: Красный

en: Top right
ru: Вверху справа

en: comment
ru: комментарий

en: Color settings
ru: Настройки цвета

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: No comments
ru: Нет комментариев

en: Page Width
ru: Ширина страницы

en: Font Settings
ru: Настройки Шрифта

en: Main menu
ru: Главное меню
