Mystique Theme (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Search
sl: Išči

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: comments
sl: komentarjev

en: Red
sl: Rdeča

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: comment
sl: komentiraj
