Mystique Theme (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Search
sq: Kërko

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: comments
sq: komente

en: comment
sq: komenti

en: Blue
sq: Blu
