Mystique Theme (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Red
ug: قىزىل

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: comment
ug: باھا

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
