Mystique Theme (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Footer
vi: Phần chân

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Red
vi: Đỏ

en: Top right
vi: Trên phải

en: comment
vi: bài bình luận

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Main menu
vi: Trình đơn chính
