Mystique Theme (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Search
ca: Cerca

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: comments
ca: comentaris

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Red
ca: Vermell

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: comment
ca: comentari

en: Color settings
ca: Configuració de color

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: No comments
ca: Sense comentaris

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari
