Mystique Theme (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Search
cs: Hledat

en: Footer
cs: Patička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: comments
cs: komentáře

en: Red
cs: Červená

en: Top right
cs: Horní pravý

en: comment
cs: komentář

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
