Mystique Theme (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Search
eu: Bilatu

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: comments
eu: iruzkin

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: comment
eu: iruzkina

en: Blue
eu: Urdina

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua
