Mystique Theme (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Search
fi: Etsi

en: Posted by
fi: Lähettäjä

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: comments
fi: kommentit

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Red
fi: Punainen

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: comment
fi: kommentti

en: Color settings
fi: Väriasetukset

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko
