Mystique Theme (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Search
sv: Sök

en: Posted by
sv: Inlagt av

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: comments
sv: kommentarer

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Red
sv: Röd

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: comment
sv: kommentar

en: Color settings
sv: Färginställningar

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: No comments
sv: Inga kommentarer

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
