Mystique Theme (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Search
uk: Пошук

en: Posted by
uk: Додано

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: comments
uk: коментарі

en: Sidebar
uk: Панель

en: Red
uk: Червоний

en: Top right
uk: Верхній правий

en: comment
uk: коментар

en: Color settings
uk: Налаштування кольору

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Grey
uk: Сірий

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Page Width
uk: Ширина сторінки

en: Font Settings
uk: Установки шрифтів

en: Color Settings
uk: Параметри кольорів

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню
