Mystique Theme (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Search
az: Axtarış

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: comments
az: şərhlər

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: comment
az: şərh

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
