Mystique Theme (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Search
bg: Търси

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: comments
bg: коментари

en: comment
bg: Коментар

en: Blue
bg: Син

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
