Mystique Theme (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Search
hr: Pretraga

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: comments
hr: komentari

en: Top right
hr: Vrh desno

en: comment
hr: komentar

en: Blue
hr: Plava

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
