Mystique Theme (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Search
it: Cerca

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: comments
it: commenti

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Top right
it: In alto a destra

en: comment
it: commento

en: Color settings
it: Impostazioni sui colori

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Secondary menu
it: Menu secondario
