Mystique Theme (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Search
lt: Paieška

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: comments
lt: komentarai

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Red
lt: Raudona

en: comment
lt: komentaras

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu
