Mystique Theme (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Search
nl: Zoeken

en: Posted by
nl: Gepubliceerd door

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: comments
nl: reacties

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Red
nl: Rood

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: comment
nl: reactie

en: Color settings
nl: Kleurinstellingen

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu
