Mystique Theme (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Search
tr: Ara

en: Posted by
tr: Gönderen:

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: comments
tr: yorumlar

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Red
tr: Kırmızı

en: Top right
tr: Üst sağ

en: comment
tr: yorum

en: Color settings
tr: Renk ayarları

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: No comments
tr: Yorum yok

en: Main menu
tr: Ana menü
