myTinyTodo (7.x-1.0-beta10) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Active
no: Aktiv

en: Other
no: Annet

en: Completed
no: Fullført

en: TODO list
no: Gjøremålsliste

en: A TODO list.
no: En gjøremålsliste

en: Default TODO list style.
no: Standard stil for gjøremålsliste.

en: myTinyTodo list
no: myTinyTodo-liste

en: A simple way to manage your todo list.
no: En enkel måte å behandle din gjøremålsliste.

en: ToDo List
no: Gjøremålsliste

en: The task list title.
no: Tittel på oppgavelista

en: The date the task list was created.
no: Datoen oppgavelista ble opprettet.

en: The date the task list was last updated.
no: Datoen oppgavelista sist ble oppdatert
