myTinyTodo (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Show
ast: Amosar

en: Select list
ast: Esbilla
