myTinyTodo (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Priority
bg: Приоритет

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Note
bg: Бележка

en: Show
bg: Покажи

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Publish
bg: Публикувай

en: Hide
bg: Скрий

en: Notes:
bg: Забележки:
