myTinyTodo (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Priority
bs: Prioritet

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Select list
bs: Select lista

en: Publish
bs: Objavi

en: Hide
bs: Sakrij
