myTinyTodo (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Tags
cy: Tagiau

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Advanced
cy: Uwch

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: RSS Feed
cy: Porth RSS

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Hide
cy: Cuddio

en: Notes:
cy: Nodiadau:
