myTinyTodo (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Priority
da: Prioritet

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Export
da: Eksportér

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Move to
da: Flyt til

en: Add
da: Tilføj

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Advanced
da: Avanceret

en: Note
da: Bemærk

en: Show
da: Vis

en: Select list
da: Valgliste

en: All tags
da: Alle tags

en: Completed
da: Gennemført

en: RSS Feed
da: RSS feed

en: Tasks
da: Opgaver

en: Publish
da: Udgiv

en: Hide
da: Skjul

en: Hide all
da: Skjul alle

en: Show all
da: Vis alle

en: Notes:
da: Bemærkninger:
