myTinyTodo (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Show
eo: Montru

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Tasks
eo: Taskoj

en: Publish
eo: Publikigu

en: Notes:
eo: Notoj:
