myTinyTodo (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Tags
eu: Etiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Export
eu: Esportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Note
eu: Oharra

en: Show
eu: Erakutsi

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Completed
eu: Osatuta

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Notes:
eu: Oharrak:
