myTinyTodo (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Priority
hu: Fontosság

en: Tags
hu: Címkék

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Export
hu: Exportálás

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Move to
hu: Áthelyezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Advanced
hu: Haladó

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: All tags
hu: Minden címke

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Overdue
hu: Lejárt

en: RSS Feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Publish
hu: Közzététel

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Notes:
hu: Megjegyzések:

en: Delete list
hu: Lista törlése
