myTinyTodo (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Hide
km: លាក់

en: Notes:
km: ចំណាំ ៖
