myTinyTodo (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Notes:
ku: تێبینییەکان:
