myTinyTodo (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Show
lt: Rodyti

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Hide
lt: Slėpti

en: Hide all
lt: Paslėpti visus

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Notes:
lt: Pastabos:
