myTinyTodo (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Hide
mn: Нуух
