myTinyTodo (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Export
nn: Eksporter

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Select list
nn: Listevalg

en: Tasks
nn: Oppgåver
