myTinyTodo (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Tags
os: Тегтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
